Конгрес США виділить Україні не менше 560 мільйонів доларів у 2017

Вівторок, 2 травня 2017, 11:58

У консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2017 р, наданому в Конгрес США, прописана фінансова допомога Україні в розмірі не менше 560 мільйонів доларів.

Про це повідомили в посольстві України в США, передає "Інтерфакс-Україна".

"У Конгресі США представлений консолідований закон про бюджетні асигнування на

2017 р, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 млн доларів", - йдеться в повідомленні прес-служби посольства на сторінці в Facebook.

"Зокрема, на військову допомогу і політику безпеки України до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) США планує виділити не менше 238 млн доларів", - наголошується в повідомленні.

Без урахування кредитних гарантій, які в цьому році поки не розглядаються (в минулому році в бюджет закладалося 275 млн доларів під ці цілі), асигнування на інші програми допомоги планується навіть збільшити (на 27 млн доларів, у порівнянні з 2016 р).

У посольстві зазначили, що виділені кошти на зміцнення оборони і безпеки можливостей України є лише частиною від загальної суми 350 млн доларів, яка може бути використана в повному обсязі після 1 жовтня 2017 р.

Наступним етапом вступу в силу консолідованого закону стане його прийняття Сенатом і Палатою представників, яка повинна відбутися до 5 травня 2017 р, і надалі буде підписаний президентом США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"