Ощадбанк скасує прив’язку карток та рахунків до відділень

Четвер, 18 травня 2017, 14:54

Ощадбанк розпочав впровадження IT-проекту "Об’єднані дані", що дозволить "відв’язати" клієнта від конкретного відділення.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Проект забезпечить консолідацію інформації по 24-х регіональних управліннях банку в єдину централізовану систему. Повідомляється, що він передбачає кардинальне оновлення ключового програмного забезпечення та створює передумови для якісного та швидкого обслуговування клієнтів у будь-якому відділенні Ощадбанку по всій країні.

За словами голови правління Андрія Пишного, створення єдиної ІТ-інфраструктури Ощадбанку дозволить звести всю клієнтську  інформацію в єдиному інформаційному просторі. Кожне з регіональних управлінь буде переведено на нову систему.

Робота над проектом розпочалась в середині 2015 року. Наразі проведено функціональне тестування всіх модулів системи та пройдено перші етапи міграції даних клієнтів центрального офісу та одного з регіонів.

Про всі роботи банк буде заздалегідь попереджати клієнтів на офіційному сайті та ФБ-сторінці, в оголошеннях у відділеннях, в SMS-повідомленнях.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!