Шахтарі рудника Абрамовича домоглися підвищення зарплат

Середа, 17 травня 2017, 17:56

Шахтарі рудника"Євраз-Суха Балка" після обговорення пропозиції адміністрації підприємства про підвищення заробітної плати з 1 червня поточного року готові відновити роботу.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в "Євраз-Україна".

"Працівники обговорили пропозицію адміністрації підвищити заробітну плату з 1 червня на 20%. Більшість працівників проголосували за те, щоб прийняти пропозицію керівництва і відновити роботу. Також шахтарі висловили недовіру профспілковим лідерам підприємства за незадовільну роботу", - констатується в офіційній інформації компанії.

При цьому підкреслюється, що керівництво рудника готове виконати всі зобов'язання щодо підвищення заробітної плати після підписання відповідних документів.

Як повідомлялося, в Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств - Криворізького залізорудного комбінату, ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" і рудника ПрАТ "Євраз-Суха Балка", вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація "Євраз Суха Балка" пообіцяла протестуючим з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менше 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1343 м.

Рудник "Євраз Суха Балка" - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе.

"Євраз-Суха Балка" спеціалізується на видобутку і виробництві товарної залізної руди. Входить в групу Evraz (РФ).

Компанія Palmrose B. V. (Нідерланди), що є 100% "дочкою" групи Evraz (РФ), володіє 99,2521% акцій рудника ПрАТ "Євраз-Суха Балка".

Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР і Україну.

Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"