Уряд гарантує виплати зекономлених субсидій - Розенко

Понеділок, 15 травня 2017, 16:51

Уряд гарантує, що повністю забезпечить фінансування програми монетизації зекономленої частини субсидій на житлово-комунальні послуги.

Про це під час селекторної наради у понеділок сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає "Укрінформ".

"Зі свого боку ми повністю гарантуємо, що всі необхідні ресурси для фінансування цієї програми (монетизація економії субсидії - ред.) будуть здійснені", - зазначив Розенко.

Водночас він наголосив на тому, що всі підприємства - постачальники послуг мають до 1 червня подати до  структурних підрозділів з питань соціального захисту населення списки енергоощадних субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

"Очевидно, що до 1 липня органи соцзахисту населення в різний спосіб - не обов'язково письмовий - ми розширили можливості повідомлення громадян, - повідомити всіх громадян, які мають відповідну економію, що в них така економія відбулася, і що вони мають право на отримання відповідної монетизованої виплати", - заявив він.

"Наголошую, що дуже важливо забезпечити узгодженість дій як постачальників послуг, так і управлінь соцзахисту, щоб цей абсолютно позитивний момент ми використали якнайкраще", - додав віце-прем'єр.

Розенко уточнив, що для отримання такої виплати субсидіантам, які мають на неї право, треба буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, у якій зазначити реквізити для перерахування коштів - номер банківського рахунку або відділення Укрпошти.

Як відомо, уряд на засіданні 26 квітня ухвалив рішення про початок монетизації субсидій.

За словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, це рішення стосуватиметься 1,5 млн родин, які зможуть отримати приблизно 700 грн одноразової виплати.

Це рішення передбачає грошову виплату, яка дорівнює вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубометрів газу.

Читайте також: Що треба знати про оновлену програму житлових субсидій?

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"