Мільярди Приватбанку "зникли" під чуйним керівництвом Рожкової - Коломойський

П'ятниця, 12 травня 2017, 16:42

Колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський прокоментував розслідування журналістів програми "Схеми", в якому стверджувалося, що незадовго до націоналізації у грудні 2016 року з фінустанови були виведені 110 млрд гривень на рахунки фірм-бульбашок.

Про це Коломойський розповів у коментарі ТСН.

"Із розслідування незрозуміло, куди і кому пішли 110 млрд гривень кредитів, виданих Приватбанком. Так ось ці гроші з банку не йшли. У рамках реструктуризації кредитного портфеля їх видали компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників. Тобто, гроші залишилися в банку", - зазначив він.

Коломойський повідомив, що "ці операції проходили під повним контролем і "чуйним керівництвом" заступниці голови НБУ Катерини Рожкової".

"І ще один важливий нюанс, 3 жовтня до Приватбанку прийшли 30 співробітників НБУ, на додачу до куратора, який там був і до цього, і компанії, про які йдеться у розслідуванні, обирав Нацбанк. Тобто, другий етап докапіталізації "Привату" проходив за участю, контролем і чуйним керівництвом НБУ і особисто пані Рожкової", - заявив бізнесмен.

"Тоді ж у Приватбанку були і представники Ernst&Yong, які готували документ, на який посилаються журналісти. Все інше в інтерв'ю, в принципі, читається", - сказав він.

Нагадаємо, в своєму розслідуванні журналісти "Схем" повідомили, що перед націоналізацією з Приватбанку вивели 110 млрд гривень на фірми, які існували тільки на папері.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"