Капіталізація Apple перевищила 800 мільярдів доларів

Середа, 10 травня 2017, 11:41

Американська компанія Apple стала першою компанією США, чия капіталізація перевищила позначку в 800 мільярдів доларів.

Про це повідомляє ПРАЙМ, з посиланням на Reuters.

"Згідно з даними за підсумками торгів вівторка, акції Apple виросли на 0,64%, до 153,99 долара за штуку. При цьому в ході торгів ціна акцій компаній оновила історичний максимум і досягла позначки в 154,88 долара. Таким чином, ринкова вартість компанії досягла 802,8 мільярда доларів ", - наголошується в повідомленні.

За даними агентства, акції Apple подорожчали з початку 2017 року на 33%. На компанію припадає близько 4% від ринкової вартості всіх компаній фондового індексу S&P 500.

Припускається, що якщо акції Apple продовжать дорожчати, в цьому році компанія перевищить рівень ринкової капіталізації в 1 трильйон доларів.

"Це всього лише віддзеркалення того, наскільки потужною є франшиза", - зазначив президент LibertyView Capital Management в Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі, Рик Меклер.

"З огляду на, що у компанії обмежена кількість продуктів, вона дійсно домінує на цьому ринку так, як це роблять деякі компанії і вона змогла зберегти маржу, попри безліч конкурентів", - додав він.

Як зазначається, попередній історичний максимум ціни на акцію Apple був зафіксований в середині лютого.Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"