Україна планує вийти на ринок зовнiшнiх запозичень восени - Данилюк

П'ятниця, 21 квітня 2017, 12:23

Україна може розмiстити першi за останнi роки єврооблiгацiї восени.

Про це повiдомив мiнiстр фiнансiв Олександр Данилюк журналiстам у Вашингтонi, передає "Інтерфакс-Україна".

Розмiщення може вiдбутися у вереснi-жовтнi, обсяг випуску облiгацiй не буде значним, повiдомляє агентство Bloomberg з посиланням на мiнiстра.

"Моя оцiнка, що у ринку вже є апетит на нашi папери. Але, думаю, нам не треба поспiшати", - цитує Данилюка The Wall Street Journal.

Парламент України, вiдповiдно до угоди з Мiжнародним валютним фондом, має ухвалити закони про пенсiйну реформу, яка передбачає пiдвищення пенсiйного вiку, i про продаж сiльгоспземель.

Мiнiстр також прогнозує отримання наступного транша МВФ на 2 млрд доларів вже в червнi-липнi i зростання ВВП країни на 2,2% цього року.

"Продемонструвавши прогрес щодо програми з МВФ, маючи на порядку денному цi двi найважливiшi реформи, у нас вже є, що сказати iнвесторам, iнвестори мають сприйняти нашу iнвестицiйну iсторiю. Водночас чимало реформ, якi ми провели, поки що не врахованi в цiнах, тим паче тi, якi ми ще зробимо", - сказав мiнiстр.

Обсяг випуску євробондiв може становити близько 1 млрд доларів.

Повернення України на ринок зовнiшнiх запозичень у рамках поступової замiни комерцiйними запозиченнями фiнансування МВФ та iнших мiжнародних органiзацiй передбачено програмою фонду.

Читайте також: "Три роки на милицях": чи зможе Україна повернутися на зовнішній борговий ринок

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!