У Росії побільшало доларових мільярдерів – Forbes

Четвер, 20 квітня 2017, 16:56

Статки росіян зі списку Forbes збільшилися за рік на 100 мільярдів доларів, а доларових мільярдерів у Росії за рік стало на 19 осіб більше.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Forbes.

"Сукупні статки 200 найбагатших бізнесменів Росії збільшилися за рік на 100 мільярдів доларів - до 460 мільярдів", - йдеться у повідомленні.

"Кількість доларових мільярдерів у Росії, за даними видання, за рік збільшилася з 77 до 96", - повідомляє Forbes.

Як зазначається, розмір статків, необхідних для потрапляння до списку 200 найбагатших бізнесменів, виявився рекордно високим - 500 мільйонів доларів (роком раніше - 350 мільйонів доларів).

Зростання вартості активів учасників рейтингу Forbes пояснює різким зростанням курсу рубля у лютому 2017 року, коли бралися дані про біржові котирування акцій для визначення розміру статків, а також сприятливою кон'юнктурою сировинних ринків.

Список 200 найбагатших бізнесменів Росії у 2017 році, як і роком раніше, очолив Леонід Міхельсон - співвласник газовидобувної компанії "Новатек". Його статки Forbes оцінив у 18,4 мільярда доларів. На другому місці - власник "Сєверсталі" Олексій Мордашов зі статком у 17,5 мільярда доларів. Третім став власник Новолипецького металургійного комбінату Володимир Лісін з 16,1 мільярда доларів.

Одним із лідерів зі зростання статків за рік серед 50 найбагатших бізнесменів РФ виявився Аркадій Ротенберг. У порівняні з минулим роком він піднявся у рейтингу відразу на 36 позицій, продемонструвавши зростання статків на 1,6 мільярда доларів за рік. Зі статком у 2,6 мільярда доларів Ротенберг посідає у рейтингу 2017 року 39-е місце.

Нагадаємо, до рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes потрапили українські бізнесмени Рінат Ахметов, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Костянтин Жеваго, Ігор Коломойський і Віктор Пінчук.

powered by lun.ua