Ціна біткойна вперше перевищила вартість унції золота

П'ятниця, 3 березня 2017, 12:58

Вартість криптовалюти біткойн вперше в історії перевищила номінальну вартість унції золота на світовому ринку.

Про це повідомляє у п'ятницю BBC Україна. 

"На закритті торгів електронної біржі Kraken в четвер біткойн коштував 1 268 доларів, а одна тройська унція золота - 1 233 долара", - йдеться у повідомленні.

Економісти пов'язують здорожчання біткойнів із підвищенням попиту на криптовалюту в Китаї, хоча влада країни цього року обмежила її використання через побоювання, що біткойни можуть використовуватися як канал для виведення грошей з країни.

Останнім часом інвестори дедалі частіше купують біткойни як безпечний актив або коли ціна акцій знижується.

Вартість біткойнів багато разів змінювалася з моменту запуску цієї криптовалюти 2009 року.

2014 року ціна на біткойни різко впала.

Біткойн - це система цифрових жетонів, усі угоди з якими відбуваються без участі третьої сторони. Для забезпечення безпеки системи використовують спеціальні криптографічні методи.

Біткойни існують у вигляді записів в електронній базі блокчейн, де у нешифрованому варіанті зберігаються всі транзакції із зазначенням біткойн-адрес відправників і одержувачів, але без вказування реальних власників цих адрес.

Користувачі системи мають "біткойн-адресу", на яку можна отримувати і з якої можна використовувати цю віртуальну валюту. Ці адреси зберігаються в інтернет-гаманцях, що функціонують як банківські рахунки.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!