Мінінфраструктури планує у 2018 році знизити смертність на дорогах на третину

Понеділок, 20 березня 2017, 15:56

Міністерство інфраструктури України планує у 2018 році знизити рівень смертності від дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах країни на 30-35%.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на засіданні Ради регіонального розвитку, передає УНІАН.

"Ми плануємо, що 5% коштів дорожнього фонду з наступного року спільно з співфінансуванням на обласному рівні дозволить скоротити смертність на 30-35%, як закладено в нашій спільній програмі з Євросоюзом", - заявив Омелян.

Він також додав, що минулого року завдяки вжитим заходам смертність на українських автошляхах скоротилася на 20%.

Як повідомлялося, мінінфраструктури планує починаючи з 2018 року щорічно спрямовувати на підвищення безпеки на дорогах 5%, або більше 1 мільярда гривень, зібраних у дорожньому фонді коштів, який запрацює з 2018 року.

Раніше державне агентство автомобільних доріг України повідомило про плани з 2017 року розпочати будівництво безпечних наземних пішохідних переходів для скорочення смертності на дорогах.

За даними голови комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослава Дубневича, за 25 років незалежності України на дорогах загинуло близько 160 тисяч осіб, понад 5 мільйонів осіб були травмовані. Щорічно на дорогах гине близько 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Гройсман заявив, що уряд готовий направити 35 мільярдів гривень на ремонт доріг.

powered by lun.ua