Кабмін затвердив реконструкцію "антрацитових" блоків ТЕС без зміни виду палива

Четвер, 2 березня 2017, 11:03

Кабінет міністрів затвердив план реконструкції ряду енергоблоків теплових електростанцій, що працюють на антрациті (видобувається в окупованих районах Донбасу), не передбачивши зміну виду палива.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 1 березня.

Зокрема, планом передбачено, завершення будівництва установки сіркоочищення на енергоблоці №2 Трипільської ТЕС, будівництво такої установки на блоці №1 Зміївської ТЕС.

Крім того, документ погоджує реконструкцію енергоблоків №1 Трипільської ТЕС, №1 Зміївської ТЕС, №1 Криворізької ТЕС, №6 і №7 Слов'янської ТЕС, №10 Бурштинської ТЕС (єдиний блок з переліку, який використовує вугілля газової групи).

Всі зазначені проекти втілюються в життя за рахунок інвестиційної складової в тарифі на електроенергію, що відпускається генеруючими компаніями.

Всі перераховані вище блоки ТЕС станом на 1 березня 2017 року простоювали.

"Реалізація проектів дозволить збільшити період експлуатації енергоблоків на 15-20 років, підвищити їх ефективність на 6-10%, а також забезпечити відповідність функціонування енергоблоків ТЕС вимогам ENTSO-E", - повідомляє прес-служба Міненерговугілля.

Як повідомлялося, зараз ПАТ "Центренерго" реалізує проект переведення блоків №2 та №5 Зміївської ТЕС з антрациту на вугілля газової групи.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!