Працевлаштування за кордоном: реалії для Львова та області

Середа, 15 березня 2017, 07:50

PROMOTED

Останнім часом все більше українців залишають країну – хтось на час, а хтось назавжди. Постійне підвищення цін, триразове зростання курсу долара, війна на Донбасі, політична нестабільність – все це призводить до того, що Україна стає не найприємнішим і далеко не найбезпечнішим місцем для життя і виховання дітей.

Як наслідок, збільшується трудова міграція. Деякі українці виїжджають на постійне місце проживання; інші їдуть на сезонну роботу в більш розвинені країни. Почати нове життя на новому місці вже стало найзаповітнішою мрією багатьох людей, тож не дивно, що послуги з працевлаштування в США, Канаді, та Європі можна знайти майже у всіх містах України.

Особливо гостре бажання працевлаштування за кордоном відчувається у Львові. Це гарне європейське місто з розвиненою інфраструктурою, на жаль, також славиться дуже високими цінами і відносно низькими зарплатами, що спонукає людей шукати кращої долі на чужині. Більш того, робота за кордоном – іноді єдиний шанс на гідне життя, правильне харчування, освіту для дітей та якісні речі. Це й не дивно, адже всі мріють стати успішними, а легальне працевлаштування за кордоном відкриває Львову завісу в світ мрій. 

Куди їдуть львів’яни?

 

Улюблені країни львівських заробітчан – це Польща, Литва, Чехія, Італія та Німеччина. Кожна країна має певні нюанси, плюси і мінуси. Наприклад, Італія та Німеччина пропонують хороші зарплати і належне соціальне забезпечення, але вимагають знання мови. Складнощі також можуть виникнути з оформленням віз.

Польща та Чехія більш лояльні до українців, але заробіток тут буде на порядок нижчим. За останні декілька років Литва стала однією з найпопулярніших країн для легального працевлаштування за кордоном для Львова та області. Ця прибалтійська держава з давньою історією і привабливою природою сьогодні пропонує безліч вакансій і вищі заробітні плати, ніж в Польщі і Чехії. Ще один вагомий аргумент – це те, що більшість литовців вільно володіє російською мовою, що значно полегшує процес адаптації для українців. 

Переваги працевлаштування за кордоном для Львова

Як вже було з'ясовано, легальне працевлаштування за кордоном користується особливою популярністю у Львові. Але питання чому? Самі львів’яни виділяють дві основні причини, чому відбувається такий процес:

  1. Заробіток. Як відомо, заробітні плати за кордоном на порядок вищі, що дає можливість заробляти більше, ніж на тій самій роботі в Україні. 
  2. Нові враження. Також враховується той факт, що робота за кордоном – це шанс подорожувати, вивчити іноземну мову, а також пізнати культуру іншої країни.

Але, щоб досягнути всього цього, ви маєте обрати таку роботу, що буде вам до душі. На щастя, послуги з легального працевлаштування за кордоном у Львові дають вам таку можливість, пропонуючи вакансії на будь-який смак. Вам тільки треба обрати!

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!