МЗС РФ: Проблеми російським банкам у Києві – "постріл у ногу владі"

Вівторок, 14 березня 2017, 12:26

У МЗС Росії заявили, що банки з російським капіталом працюють в Україні "давно і успішно на благо її економіки".

Таким чином у відомстві відреагували на заклики ввести санкції у відношенні російського "Сбербанку" і акції протесту в Києві.

"Після того, як групки маргіналів "сіли на рейки" і перекрили поставки українським електростанціям вугілля, викликавши тим самим серйозну кризу в енергетиці та економіці країни в цілому, інші "активісти" дісталися до банківської сфери", – йдеться в офіційному коментарі.

"Знайшли чергового "страшного ворога", від якого, мовляв, відбуваються всі біди в Україні – це банки з російським капіталом, які давно і успішно працюють в країні на благо її ж економіки, фінансової системи і в інтересах численних українських вкладників", – відзначають також у МЗС РФ.

У відомстві вважають, що "деякі члени нинішнього кабінету міністрів прямо підбурюють радикалів до протиправних дій".

"Риторичне питання – а кому, власне, заважають успішно працюють банки, які є українськими юридичними особами, зареєстрованими в повній відповідності з українським законодавством, мають вагому частку в національній банківській системі?", – зазначено в коментарі.

У МЗС РФ вважають, що створення проблем для цих банків може стати "пострілом собі в ногу" нинішньої української влади.

У свою чергу глава МЗС РФ Сергій Лавров закликав Київ без політизації забезпечити безпеку "дочок" російських банків в Україні.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!