Єврокомісія: Україна повинна відновити соцвиплати та пенсії на окупованих землях

Вівторок, 7 лютого 2017, 15:34

Представництво ЄС в Україні та посольств країн-членів ЄС вимагають від уряду України поновити надання соціальних послуг та виплат пенсій громадянам України, які живуть на територіях, що не контролюються державною владою.

Про це йдеться в Плані заходів щодо окремих районів Донецької та Луганської областей представництва Єврокомісії.

"Ми з нетерпінням чекаємо на наступні заходи уряду, спрямовані на поновлення надання соціальних послуг та виплат пенсій громадянам України, які живуть на територіях, що не контролюються державною владою. Вони мають на це право, забезпечене Конституцією", - йдеться в плані.

Раніше координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер заявив, що в організації дуже стурбовані і неодноразово порушували питання з приводу припинення соцвиплат для жителів контрольованих бойовиками території (ОРДЛО) та переселенців.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Київ не зможе поновити соціальні виплати на непідконтрольних йому територіях Донбасу, допоки не буде виконано перші сім пунктів мінських угод.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua