Roshen: Рішення закрити Липецьку фабрику приймалося менеджментом, а не трастом

Середа, 15 лютого 2017, 10:21

Рішення закрити Липецьку кондитерську фабрику приймав менеджмент корпорації Roshen, а не траст, в управлінні якого перебуває компанія.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив президент корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський.

"Я їх (траст) повідомив (про закриття фабрики) і все. Це було рішення менеджменту", - сказав він.

За словами Москалевського, також рішенням менеджменту було 20 років тому почати бізнес в Росії.

"Запуск Липецької фабрики завжди був ініціативою менеджменту. Порошенко був там всього один раз в житті - 4 лютого 2014 року - і то, тільки тому, що він мені особисто обіцяв туди приїхати. Виробництво наших цукерок ніколи не було пов'язано з політичною кар'єрою Петра Олексійовича", - зазначив президент корпорації.

Він також уточнив, що раніше Roshen також розглядав можливість придбання фабрики в Орлі, але вибір був зроблений на користь Липецька.

На думку керівника компанії, причини закриття фабрики в Росії - не тільки економічні, але і політичні.

"Коли сам Путін на прес-конференції почав обговорювати прибутковість фабрики, я зрозумів, що вона для нього - козир у політичній грі, який можна експлуатувати постійно. А для цього він має намір тримати її в заручниках (системно продовжувати арешт на майно), щоб ми її ніяк не могли продати", - підкреслив Москалевський.

Він додав, що за період роботи фабрики в Росії дивіденди від її діяльності заводилися в Україну.

"Я до сих пір вважаю, що ті гроші, які ми завели в Україну у вигляді податків і дивідендів з Росії, - це краще, ніж нуль. Після 18 років, які я витратив на цю фабрику, так, мені знадобилося два роки для того , щоб спалити те, що я створив. Але головне я зрозумів: на посаді Іуди ми знаходитися не будемо", - пояснив президент Roshen.

За його прогнозами, з 1 квітня фабрика припинить виробляти продукцію, і приблизно до 1 червня завершить її реалізацію. Логістичний центр в Росії також припинить роботу.

Як повідомлялося раніше, Roshen оголосив про наступну зупинку роботи фабрики в Липецьку.

В даний час у провадженні Арбітражного суду Липецької області розглядаються чотири справи щодо перевірок АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен", два - щодо ТОВ "Рошен".

Адвокати української корпорації не згодні з арештом майна АТ "Липецька кондитерська фабрика "Рошен" вартістю 2 млрд рублів (таке рішення було прийнято Головним слідчим управлінням СК РФ на підставі постанови Басманного районного суду Москви).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!