OVERTIME: ГОЛОВНЕ ЗА ВИХІДНІ

Неділя, 12 лютого 2017, 20:00

Пеня за сплачене ЖКГ і сканування сітківки замість квитків - головне за вихідні.

Про зраду:

Cлужбовці Нацполіції Києва привласнили 10 млн грн з премій поліцейських.

Начальник управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби Юрій Шеремет заявив, що не бачить правопорушень у роботі заступниці керівника Одеської митниці Лариси Ареф’євої, яку було затримано на хабарі у сумі $50 тисяч восени 2015 року. 

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про зниження розміру застави з 50 до 10 млн гривень колишньому першому заступникові голови правління "Укргазвидобування" Вадимові Шленчаку, який є підозрюваним у "справі Онищенка".

Про ЖКГ:

За минулий рік загальна сума заборгованості населення України за оплату послуг ЖКГ збільшилася на 12,5 мільярда гривень, тобто більше ніж у два рази.

Мабуть тому нова редакція закону про житлово-комунальні послуги, яка очікує розгляду Верховною Радою, передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату боргу по ЖКГ в розмірі 0,1% від його суми за кожен день прострочення.

Про зарплатню:

Зарплата сімейних лікарів після реформи становитиме 11 тисяч гривень.

Найвища мінімальна зарплата в ЄС в Люксембурзі - 1999 євро.

Про технології:

Японські вчені з інституту AIST створили бджіл-дронів для штучного запилення.

Залізнична компанія Chiltern Railways з Великобританії вже півроку працює над технологією, яка скасує паперові квитки та впроваджує біометричні маркери.

Сайт Business Insider опублікував фотографію, на якій, як стверджується, зображений прототип системи доповненої реальності Magic Leap.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua