"Кернел" розміщує євробонди під 9,25-9,5% річних

Вівторок, 24 січня 2017, 15:06

Агрохолдинг "Кернел" розміщує п'ятирічні євробонди орієнтир прибутковості яких становить 9,25-9,5% річних.

Про це повідомляє агентство Reuters.

У повідомленні наголошується, що облігації будуть випущені зі строком 5 років.

Цінні папери будуть випускатися у відповідності до правил 144A і Reg S. Це означає, що вони будуть доступні і інвесторам з США.

Організаторами угоди виступають ING і JP Morgan. Облігаціям присвоєно рейтинг В + і В, що вище суверенного рейтингу України.

Раніше повідомлялося про плани "Кернел" проведести роуд-шоу для інвесторів із США і Європи щодо можливого випуску єврооблігацій.

Нагадаємо, "Кернел" завершив 2016 фінансовий рік з чистим прибутком в 225,2 млн доларів, що в 2,1 рази більше, ніж в 2015 році.

"Кернел" - вертикально інтегрована компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 року.

Виробляє соняшникову олію, здійснює дистрибуцію бутильованої олії в країні під торговими марками "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Золота", експорт олії й зернових, а також надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах.

Найбільшим акціонером "Кернел" через Namsen LTD виступає голова ради директорів Андрій Веревський - 39,21%, ще 6,01% належить фонду ING OFE.

Економічна правда

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua