OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

П'ятниця, 13 січня 2017, 21:00

Гривня падає, спирт дорожчає, а менеджеру VW загрожує 169 років позбавлення волі, - головне за 13 січня.

Новини дня:

Міжбанк закрився суттєвим падінням гривні.

13 січня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку станом на 17:00 встановилися на рівні 27,65-27,75 гривні за долар.

"Укрспирт" планує двоетапне підвищення цін на спирт.

Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" повідомило про двоетапне підвищення цін на спирт у 2017 році: із січня на 10,6%, із березня - на 8%.

САП програла суд ще двом фірмам Злочевського.

Суд відмовив в позовах Спеціальній антикорупційній прокуратурі щодо визнання недійсними спецдозволів на видобуток природного газу ПАТ "Техноресурс" та ТОВ "Парі".

Мінфін хоче реструктуризувати ОВДП Нацбанку на 383 мільярди.

За словами заступника голови Національного банку Олега Чурія, цей процес має дві мети.

По-перше, полегшити навантаження на державний бюджет за рахунок зміни строків погашення та обслуговування ОВДП, які тримає Національний банк.

По-друге, буде сприяти проведенню виваженої фіскальної політики, яка буде збігатися з цілями НБУ щодо забезпечення низької та стабільної інфляції та буде уможливлювати ефективну реалізацію режиму інфляційного таргетування.

Дизельний скандал: Менеджеру VW загрожує 169 років позбавлення волі.

Суддя в США відмовив у звільненні під заставу менеджеру автоконцерну Volkswagen AG Оліверу Шмідту, якому за сукупністю висунутих звинувачень загрожує до 169 років позбавлення волі.

Скандал навколо Volkswagen вибухнув у вересні 2015 року, після того як американське Агентство з охорони навколишнього середовища виявило, що концерн встановлював на своїх автомобілях з дизельними двигунами комп'ютерні програми, які під час перевірок занижують показники викиду шкідливих речовин.

Компанія зарезервувала на судові витрати майже 21 млрд доларів.

Тексти дня:

"Чи подорожчає націоналізація Приватбанку ще на 15 мільярдів"

Низка власників євробондів Приватбанку мають намір оскаржити так званий bail in, в результаті якого бондхолдери збідніли майже на 600 мільйонів доларів. Якщо Україна програє, націоналізація може подорожчати ще на 15 мільярдів гривень.

"Сім найбільш очікуваних гаджетів 2017 року"

ЕП вибрала сім найцікавіших пристроїв і зібрала думки інсайдерів про те, які характеристики матимуть ці апарати.

powered by lun.ua