ЄС готовий виділити Україні 100 мільйонів євро на Фонд енергоефективності

Вівторок, 10 січня 2017, 20:47

Євросоюз готовий виділити Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності.

Про це йшла мова в телефонній розмові віце-президента Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Мароша Шевчовича і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

"Шевчович запевнив, що ЄС підтримує зусилля уряду щодо реформування енергетичного сектора України. Віце-президент Єврокомісії проінформував також про готовність ЄС виділити Україні 100 млн євро для наповнення Фонду енергоефективності, наголосивши на необхідності прийняття українським парламентом законів про Фонд енергоефективності, про ринок електроенергії, про регуляторі в сферах енергетики і комунальних послуг", - повідомляє прес-служба українського уряду за підсумками розмови.

Крім того, під час розмови йшлося про практичні питання співробітництва України та Євросоюзу в енергетичній сфері, зокрема щодо забезпечення українських і європейських споживачів природним газом.

"Обговорюючи питання транзиту природного газу територією України, Гройсман підкреслив, що українська сторона є надійним транзитером вуглеводнів до країн-членів ЄС", - підкреслюється в повідомленні.

Економічна правда

powered by lun.ua