Ярославський хоче створити міжнародний консорціум для покупки ОПЗ

Четвер, 8 грудня 2016, 19:58

Група DCH Олександра Ярославського підтверджує свою зацікавленість у придбанні акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" і пропонує створити міжнародний консорціум.

Про це йдеться в офіційній заяві групи DCH.

"Незважаючи на те, що конкурс з продажу пакета акцій "ОПЗ", призначений на 14 грудня 2016 року не відбувся, група DCH підтверджує свою зацікавленість у придбанні цього активу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в компанії, оптимальною організаційно-правовою формою є міжнародний консорціум.

"В даний час ми знаходимося в процесі переговорів з іншими зацікавленими бізнес-структурами - в тому числі великими міжнародними банками. Ми переконані, що наші дії знаходяться у повній відповідності з національними економічними інтересами України, а також сприятимуть збалансованому розвитку підприємства і зміцнення його ринкових позицій", - заявили у Ярославського.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що група DCH Олександра Ярославського відмовилася від участі в конкурсі після отримання додаткової інформації про фінансово-господарської діяльності ОПЗ.

Компанія Коломойського і Хомутинніка також відмовилася від участі в приватизації ОПЗ.

Раніше, глава ФДМУ Ігор Білоус заявляв, що діалог щодо приватизації "Одеського припортового заводу" ведеться із 6-7 інвесторами.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"