Посібник "Експортувати просто" збільшить експорт

Середа, 7 грудня 2016, 10:14

У видавництві "Саміт-книга" вийшов практичний посібник для експортерів "Експортувати просто. Експорт Step by Step 10 кроків від виробництва до експорту". У виданні описаний весь процес експорту: пошук партнерів, маркетинг, укладання контракту, бухгалтерський облік, проходження митниці, логістика, пошук фінансування. Генеральним партнером проекту став Фонд Сергія Касьянова "Майбутнє", а його ініціатором - агенція "Маркет.Інфо". Партнерами проекту виступили відомі бренди "КМ Партнери", "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА", KSG Agro, Fialan, TCM Group.

У посібнику в простій і доступній формі висвітлені всі етапи здійснення експорту товарів та послуг, починаючи з пошуку ринків збуту, адаптації товарів і послуг для експорту, їхнього просування і т.п. Видання детально, на прикладах діяльності кращих вітчизняних компаній - експортерів дає рекомендації із проходження митних процедур, складання зовнішньоекономічного контракту, особливостей бухгалтерського обліку і платежів. Крім того, в ньому докладно розглянуті варіанти доставки товару закордонним споживачам, фінансові інструменти ЗЕД, робота з персоналом.

Цільова аудиторія посібника - власники підприємств і топ-менеджери, керівники відділів збуту, ЗЕД, логістики, бухгалтери, юристи підприємств малого і середнього бізнесу. А також всі, хто цікавиться експортом.

Генеральним партнером проекту виступив Благодійний фонд "Майбутнє", заснований Сергієм Касьяновим в 2000 р. У переліку пріоритетів Фонду - підтримка місцевих громад, допомога в організації власної справи жителям сіл та селищ, розвиток малого та середнього бізнесу, сприяння економічному і соціальному розвитку в кожному куточку Дніпропетровського регіону.

Тема оплати за контрактом, бухгалтерії та податків освітлена Олександром Полянським, партнером "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА" - незалежного члена міжнародної мережі Baker Tilly International. Baker Tilly - незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку, один з лідерів на національному ринку.

Про підготовку документів і проходження митних процедур читач дізнається від експертів компанії "КМ Партнери" (багатопрофільна українська консалтингова фірма, що спеціалізується на оподаткуванні, митному праві, правових питаннях і консалтингу. Вона входить в об'єднання http://www.wts.com/ - міжнародну мережу обраних консалтингових фірм, представлених більш ніж в 100 країнах світу).

Питання підготовки та укладення експортного контракту - від перевірки партнера до стягнення боргу - підготував Денис Копій, керівник компанії-партнерів проекту - TCM Group (ТіСіЕм Груп Україна). ТіСіЕм Груп Україна - повноправний партнер відомої і авторитетної в світі міжнародної мережі юридичних компаній, представленої в 145 країнах світу. Ключова спеціалізація компанії - вирішення міжнародних комерційних спорів та стягнення боргів.

Тема логістики в посібнику розкрила Алла Гайдук, директор компанії Fialan. Fialan забезпечує процес як експорту товарів до Китаю, так і їх імпорту (пошук, закупівля \ переговори, контроль і доставка) А також допомагає організувати міжнародну торгівлю з країнами Південно-Східної Азії, Європи і США. За міжнародною класифікацією провайдерів логістичних та складських послуг компанія Fialan є 3pl-оператором, надаючи повний перелік як основних, так і додаткових послуг з організації перевезення вантажу, обліку і управління запасами тощо.

Робота з персоналом та маркетингові аспекти розкриті в розділах, підготовлених Вікторією Кравченко, партнером компанії UA2EU.

"Упевнений, що посібник стане у пригоді всім, хто вже розпочав активну експансію на закордонні ринки або тільки мріє про неї, - вважає президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, - Колектив авторів книги, які досягли успіху в різних сферах бізнесу, їхні рекомендації та практичні кейси , стануть незамінним навігатором, як для початківців, так і практикуючих експортерів".

Посібник "Експортувати просто. Експорт Step by Step 10 кроків від виробництва до експорту", крім друкованої версії, буде доступний в електронному форматі - на сайті агенції "Маркет.Інфо" за посиланням http://marketinfo.com.ua/export-prosto/

Довідка

Посібник виходить за медіа-підтримки інформаційних агенцій "Інтерфакс-Україна" (генеральний новинний партнер) та "Українські новини", газети "Україна Бізнес Ревю", інтернет-медіа "Економічна правда", From-ua.com, газети Бізнес, Business. ua, Дело.ua, "Контракти.UA". А також за інформаційної підтримки галузевого партнера - Українського клубу аграрного бізнесу, Торгово-промислової палати України, УСПП, Китайської торгової асоціації, Української Бізнес-Асоціації, Української логістичної асоціації.

PROMOTED

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"