Коболєв: мирової угоди з "Газпромом" не буде

Вівторок, 6 грудня 2016, 11:12

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболев виключає підписання мирових угод з компанією "Газпром" у спорах, які розглядаються в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма.

Про це в ефірі телеканалу 3S.TV сказав голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболев, передають "Українські Новини".

"Ні, спроб мирової угоди не було, і я думаю, що вона (мирова угода) у цій ситуації неможлива, тому що настільки велика різниця в позиції сторін і настільки цей арбітраж політично значимий і важливий. Я б не очікував жодної мирової угоди в цьому випадку", - сказав Коболев.

"Нафтогаз" оцінює свої шанси на перемогу в спорах з "Газпромом" у більш ніж 60%.

Як відомо, у Стокгольмі закінчилися слухання за позовом  НАК "Нафтогаз України" до російського "Газпрому" щодо контракту на закупівлю газу.

"Нафтогаз" очікує, що Стокгольмський арбітраж винесе рішення в спорі з "Газпромом" за контрактом купівлі/продажу газу до кінця 1-го кварталу 2017 року, а за контрактом про умови транзиту газу через Україну - до кінця 1-го півріччя 2017 року.

"Нафтогаз" у рамках розгляду Стокгольмським арбітражем 2 позовів - за контрактом купівлі/продажу газу й контракту про умови його транзиту - заявив вимоги по компенсації компанією "Газпром" сумарно більш ніж 26,6 млрд доларів, у той час як сумарні вимоги російської компанії становлять 38,7 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!