Приватбанк відновив платежі ФОПів та юросіб

Вівторок, 20 грудня 2016, 14:38

Приватбанк відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Приватбанк відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, як і передбачалось. Тільки що пройшов перший платіж", - написав міністр.

За словами Данилюка, всі платежі ініційовані вчора будуть виконані сьогодні.

"Для того, щоб провести оплату всіх податків та зборів та уникнути штрафів сьогодні операційний день буде подовжено", - додав він.

Цю інформацію підтвердив і директор з інформаційних технологій Приватбанку Дмитро Дубілет.

При цьому він уточнив, що платежі запущені поки що тільки в рамках сум, які зайшли на рахунки з 19-го числа.

"Запустити всі платежі держава поки що відмовляється, посилаючись на закон. Всі чекають, коли новий голова офіційно вступить на посаду. Сподіваємося, що це буде сьогодні-завтра", - додав Дубілет.

При цьому у прес-службі Приватбанк зазначили, що відновили проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунку.

Як зазначає прес-служба банку, за всіма своєчасно створеним податкових платежів корпоративних клієнтів, незалежно від часу їх фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть.

Раніше стало відомо, що корпоративні платежі в Приватбанку, які були припинені на один день, з 20 грудня працюватимуть з обмеженнями.

У банку зазначили, що такий режим обслуговування корпоративних клієнтів є тимчасовим.

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що правління і наглядова рада націоналізованого Приватбанку будуть сформовані у вівторок.

Як відомо, ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанку".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"