НБУ: відділення Приватбанку працюють, готівка в банкоматах є

Вівторок, 20 грудня 2016, 13:03

20 грудня 2016 року відділення, банкомати і сервіси націоналізованого Приватбанку працюють в стабільному режимі.

Про це йдеться у повідомленні Національного банку.

"Станом на 9-00 клієнтів обслуговують 2,35 тисяч відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7 тисяч банкоматів Приватбанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматой мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд гривень, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку", - йдеться у повідомленні.

"Учора НБУ підтримав банк ліквідністю на суму 15 млрд гривень, сьогодні банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків Приватбанку зможуть отримувати готівку", - зазначив перший заступник голови НБУ Яків Смолій.

"За підсумками вчорашнього перехідного дня обсяги зняття готівки за картками Приватбанку у банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогоднішній день картки Приватбанку обслуговуються банкоматними і постерминальными мережами всіх банків", - додав він.

Як відомо, "Приватбанк" 19 грудня призупинив корпоративні платежі. У банку це назвали технічною необхідністю, обумовленою процедурою зміни контролю та законодавством.

Ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанку".

Нагадаємо, Міністерство фінансів на Національний банк оцінюють потребу капіталу "Приватбанку" в 148 млрд гривень.

У вівторок Національний банк надав ПАТ КБ "Приватбанк" кредит рефінансування на 15 млрд гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"