Створюємо разом міжнародний банк екваєр International Payment Solutions

Понеділок, 19 грудня 2016, 09:00

PROMOTED

 

У продовженні циклу статей про обслуговування розрахунків в Інтернеті.

Як я вже повідомляв у одному зі своїх інтерв'ю, більше року тому. В Україні немає фахівців в галузі міжнародного online еквайрингу. І це не дивлячись, на те, що і НБУ, і міжнародні платіжні системи VISA, MasterCard роблять все, для того, щоб українські комерційні банки включилися в таку роботу, з обслуговування міжнародних online платежів. Це і "Letter of Comfort" від НБУ. І приїзд на Україну глави Академії MasterCard Люка Хеллінка.

За рік ситуація не змінилася, як то кажуть "а віз і нині там".

На щастя для інвесторів, банківські еліти, так до сих пір і не знайшли для себе вигоди в даному напрямку. Вони не розуміють цього бізнесу, а значить і не будуть заважати і створювати непотрібну конкуренцію.

Досвід провідних банків, таких як "Deutsche Bank", "Raiffeisen Bank", "Citibank" - для них не є прикладом, хоча дані банки обслуговують такі платежі, з дня появи online бізнесу і заробляють на цьому очевидний макро прибуток.

Довідково:

- За минулий рік оборот онлайн платежів склав $ 2,5 трильйона;

- За прогнозами, до 2025 року глобальні торговельні потоки досягнуть $ 85 трлн.

Важливо розуміти, що мова йде, виключно про online платежі з використанням банківських карт, так як це один з найпоширеніших, легальних, безпечних і масових видів платежів.

Функціонал і технічні можливості такого міжнародного банку екваєра, включатиме в себе необмежені можливості роботи з будь-якими електронними валютами, їх сурогатами, а також обслуговування відомих, загальновизнаних міжнародних сервісів електронної торгівлі. Таких як:

- Amazon (Капіталізація $ 163 млрд);

- Ebay (Капіталізація $ 70,6 млрд);

- Alibaba (Капіталізація - 266 мільярдів доларів);

- Uber (Капіталізація - $ 62,5 млрд, більш ніж у "Газпром");

- PayPal (Кількість користувачів - 179 мільйонів);

- Подібні електронні сервіси, які можуть бути створені.

Створюваний міжнародний банк екваєр International Payment Solutions обслуговуватиме платежі worldwide. По суті справи створюваний банк екваєр International Payment Solutions в світлі актуальних запитів лідерів online комерції, буде надавати сервіс універсальної точки входу для будь-якого кінцевого споживача, який може використовувати мобільні додатки, online сервіси, всілякі гаджети ...

Доводиться визнати, що на сьогоднішній день ми не можемо розглядати український ринок online торгівлі, як стартовий, в веду його очевидною, меншою капіталомісткості, ніж хотілося б очікувати. Цілком ймовірно, що через 3 роки ситуація зміниться в кращу сторону в тому числі і завдяки таким банкам екваєрам.

Проект International Payment Solutions включає в себе 2 стадії:

1) Краудінвестінг;

З простою прозорою процедурою, в ньому може взяти участь будь-який бажаючий. Адже основна ідея цього проекту - полягає у відкритій платформі, де кожен з учасників має можливість супроводжувати свою венчурну інвестицію, а після створення банку бути його акціонером.

2) Безпосередньо організація міжнародного банку еквайра International Payment Solutions.

На сьогоднішній день, абсолютно очевидно, що в Україні є достатньо коштів і стратегічних інвесторів (бізнес ангелів), які відразу зможуть проінвестувати запуск краудінвестінговой кампанії для створення міжнародного банку екваєра International Payment Solutions.

Адже, на узгодження всіх процедур буде потрібно не більше півроку.

Запрошую однодумців, венчурних інвесторів і бізнес ангелів до спільної діяльності.

Окремо хочу додати, що юридична модель краудінвестинговій кампанії International Payment Solutions була побудована подібно високоефективному проекту банку Мондо.

- Мобільний банк збирає гроші на крауфандінгу

- Цифровий банк Мondo зібрав мільйон фунтів стерлінгів за 96 секунд

Така модель повністю адаптована згідно з вимогами українського законодавства.

Де ключовими вимогами є: відкритість, прозорість і технологічність всіх процедур. Що власне і вимагає Національний Банк України і міжнародні платіжні системи.

Приклади розвитку аналогічних технологічних видів бізнесу:

  Facebook;

  PayPal.

Зацікавлених запрошую, для предметної розмови

в групу мотивованих, ініціативних учасників, які мають бажання, бути учасниками процесу зі створення першого в Україні міжнародного банку еквайра International Payment Solutions.

Не стоїмо на місці, йдемо далі!

З повагою, Максим Бужор.

Автор Проекту.

E-mail: InternationalPayments2010@gmail.com

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!