Влада Дніпра платить мільйони за ремонт неіснуючих ліфтів

П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:31

Департамент житлового господарства Дніпровської міськради витратив у 2016 році на ремонт ліфтів, яких не існує, або які мають ознаки "конструктора"40,346 млн грн.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише "Громадський контроль".

"Трохи менше половини (понад 80) ліфтів з 168 перевірених не працюють. При цьому гроші з державної скарбниці за ремонти та заміни виплачені, а це значить, що за 40,346 млн грн (з 91,257 млн грн) міських коштів люди ходять пішки", - йдеться в повідомленні.

За даними організації, майже 50% ліфтів фактично стоять - вони або ще не ремонтувалися, або ще ремонтуються, або вже зламалися заново.

Крім того, як виявилося, 3 ліфтів не існує в природі, навіть шахт - сума виділена на них становить 1,551 млн грн.

Також, в організації зазначили, що більше 10 ліфтів мають ознаки "конструктора" - старі двері на поверхах починаючи з 2 поверху, старі кнопки, старі кабіни.

"Багато ліфтів (але точно не всі) дійсно замінили - вони свіженькі, з блискучими металевими дверима. Але це тільки на перший погляд. Далі виявилося, що більше 20 ліфтів жодного разу і не возили пасажирів з моменту своєї установки", - повідомили в "Громадському контролі"посилаючись на мешканців будинків.

Раніше, "Громадський контроль" писав, що згідно з підписаними актами про виконання робіт по вул. Богомаза, 190, вартість ліфту та його встановлення обійшлися в мільйон гривень. Але новий ліфт за цією адресою відсутній.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"