Південноафриканський медіахолдинг запустить в Україні "сестру" OLX

Четвер, 15 грудня 2016, 10:00

Південноафриканський медіахолдинг Naspers виводить новий e-commerce проект на український ринок.

Про це пише ЛІГА.net.

Як зазначається, це буде сервіс з продажу нерухомості Otodom, що входить в глобальний підрозділ Naspers Classifieds.

В Україні Naspers Classifieds добре відомий завдяки сайту оголошень OLX.ua (до 2015 року називався Slando). На цьому порталі розміщено понад 11 млн оголошень.

На сайті OLX доступні товари будь-яких категорій: від оголошень про пошук роботи до продуктів для дітей. Але в інших країнах присутності Naspers загальну дошку оголошень OLX доповнюють також спеціалізовані класифайди.

Укрпатент 12 грудня зареєстрував в Україні торгову марку Otodom. Заявником виступила голландська юрособа Naspers Classifieds - OLX Global b.v.

Більш того, Otodom в Україні вже зайнявся тестуванням порталу, який поки знаходиться на тимчасовому домені otodom.net.

На початку наступного року проект переїде на домен .ua, розповіла PR-менеджер OLX Україна Оксана Венгровська. Запуск проекту запланований на перший квартал 2017 року.

Останнім часом Naspers активно інвестує в локалізацію своїх міжнародних e-commerce проектів в Україні.

У жовтні холдинг вивів на наш ринок мобільний классифайд letgo. Це сервіс, розрахований на продаж товарів друзям і тим, хто живе неподалік.

Засновник найбільшого українського інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін допускає, що Otodom буде використовувати в Україні польські напрацювання.

"У Naspers багато грошей і досвіду в таких проектах", - підкреслює він. Нещодавно південноафриканський холдинг продав великий польський проект Allegro за 3,25 млрд доларів.

Венгровська додає, що у нового проекту по нерухомості буде розширений набір інструментів для агентств і забудовників.

Наприклад, потенційні покупці зможуть отримати не тільки базову інформацію про об'єкт нерухомості, але і дані про прилеглі дитсадки, школи та ін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"