Український стартап візьметься за енергоефективність Дубая

Середа, 14 грудня 2016, 19:07

Український стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми.

Про це пише AIN.

Зокрема, як повідомляється, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності.

Крім Ecoisme в рамках тієї ж програми пілоти для Дубая також будуть реалізовувати такі всесвітньо відомі компанії, як Honeywell і Hyperloop One.

Як пише видання, з вересня по грудень Ecoisme проходив державну акселеративну програму Dubai Future Accellerator, мета якої - інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.

 

Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмі.

Стартапи працювали з сімома Дубайськими відомствами на чолі з шейхом Дубая Мохаммедом ібн Рашид Аль Мактумом в семи напрямках: освіта, медицина, поліція, муніципалітети, бізнес, інфраструктура і енергетика.

Ecoisme одним з перших підписав угоду про пілотний проект з представником останнього напрямку - Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (DEWA).

"DEWA поставив перед нами завдання: скоротити витрати електроенергії жителями, при цьому зберігши дохід провайдеру. Ecoisme тут підходить ідеально. Ми пропонуємо споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї", - розповів співзасновник Олександр Дятлов.

Уряд Дубая вперше вирішив довірити впровадження інновацій стартапам, а не великим вендорам. У програмі також бере участь відомий стартап Hyperloop One, який створює вакуумний транспорт.

За словами Дятлова, Dubai Future Accelerator не схожий на традиційні акселеративні програми, які, як правило, є комерційними ініціативами.

Крім пілота з DEWA, команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. Також в планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.

Нагадаємо, в липні Ecoisme переміг в конкурсі найбільшого виробника енергії в світі EDF і отримав 100 000 євро.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що український стартап Ecoisme пройшов в програму акселератора Virgin Media Accelerator, запущений в Лондоні підприємцем Річардом Бренсоном в партнерстві зі знаменитим американським інкубатором TechStars.

Більше про Ecoisme - в матеріалі ЕП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"