Суд відмовив ДФС у стягненні з "Енергоатому" 4,2 мільярда

Вівторок, 13 грудня 2016, 18:37

Київський апеляційний адмінсуд 13 жовтня відмовив у скарзі Держфіскальній службі про стягнення з НАЕК "Енергоатом" 4,2 мільярда гривень.

Про це йдеться в повідомленні НАЕК "Енергоатом".

Як зазначається, Київський апеляційний суд підтвердив безпідставність претензій ДФС до "Енергоатома", адже в постанові Окружного суду від 20 вересня вже було чітко зазначено, що ДФС не в змозі довести факт наявності в "Енергоатома" такої заборгованості. В ході судового засідання представники "Енергоатома" підкреслили, що позивач своїми діями фактично намагається ввести суд в оману, адже в "Енергоатома" не існує згаданої заборгованості.

Нагадаємо, що 28 січня 2016 року колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду повністю задовольнила апеляційну скаргу "Енергоатома" на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва по справі №826/12407/15 про визнання незаконною та не чинною постанови Кабміну від 24.12.2014 №710 "Про внесення змін до Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями". 

Влітку 2015 року ДФС звернулася до суду із позовом про стягнення з "Енергоатома" 4,2 млрд грн на підставі постанови Кабміну.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"