Омелян хоче звільнити працівників "УЗ" за саботаж роботи "АрселорМіттал"

Понеділок, 12 грудня 2016, 14:08

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що потрібно звільнити всіх співробітників "Укрзалізниця", що мають відношення до складнощів, які виникли у ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" з вантажними вагонами.

Про це він написав на своїй сторінці в Fаcebbok.

"Розслідуванням займається Юрій Лавренюк. Ми про це ще минулого тижня повідомили правоохоронним органам, провів окрему розмова з цього приводу з Войцехом Балчуном, що такі речі неприпустимі, і вся  вертикаль, яка має до цього відношення повинна бути негайно звільнена", - написав він.

Крім того, Омелян зазначив, що дуже важливо, що бізнес не мовчить.

Також, за словами міністра, подібні схеми були практично ліквідовані в 2015 році, проте чомусь повернулися.

Раніше стало відомо, що "ArcelorMittal Кривий Ріг" відчуває значні труднощі з доставкою сировини і відправкою металопродукції через брак вагонів і низьку якість особслуговування "Укрзалізницею", що негативно позначається на роботі підприємства і є причиною фінансових втрат як для комбінату, так і для держави.

"Брак вагонів створює нам великі проблеми: за шість місяців 2016 з вини "УЗ" ми недоотримали 217 млн грн, а держава втратила 45 млн грн! Але ми все ж сподіваємося, що проблеми "УЗ" будуть вирішені", - висловив надію президент компанії.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!