Щоб отримати українську візу, австралієць злітав з Жулян до Борисполя через Дубай

Неділя, 11 грудня 2016, 18:43

Громадянин Австралії для того, щоб отримати візу для в'їзду в Україну, був змушений злітати з аеропорту Жуляни в аеропорт Бориспіль через Дубай.

Про це повідомив автор ініціативи NoVisaToUkraine Богдан Логвиненко, передає avianews.com.

"Постійно пишуть нові і нові жертви української візової бюрократії. Нові і нові історії. Ось, наприклад така. Австралієць прилетів в Жуляни. Йому не змогли видати візу по прибуттю там, тому що там немає печатки, і замість того, щоб якось це виправити - відправили його до Борисполя. За печаткою. Але не на якомусь спеціальному таксі, а літаком через Дубай", - написав на своїй сторінці в Facebook Логвиненко.

Він також зазначив випадок, коли група австралійців змушена була ночувати на підлозі в аеропорту Бориспіль, оскільки візи видаються тільки в робочий час. "Це якби аеропорт працював цілодобово, а багажне відділення тільки з 9 до 6", - навів приклад Логвиненко.

У жовтні на дану проблему звернув увагу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Тоді він повідомив, що міністр закордонних справ підписав наказ про цілодобову роботу консульського відділу в Борисполі, і залишилося прискорити його виконання.

Разом з тим, Департамент консульскої служби МЗС України спростував цю інформацію.

"За результатами перевірки зазначеної інформації Державною прикордонною службою України, а також консульськими секторами в "Жулянах" і "Борисполі", подібний факт не виявлено, що свідчить про недостовірність оприлюдненої інформації", - сказано у повідомленні департаменту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"