Суд зупинив виведення 450 мільйонів з "Дельта Банку"

Вівторок, 8 листопада 2016, 20:29

Апеляційний суд Львівської області скасував рішення Залізничного районного суду Львова, через яке з АТ "Дельта Банк" могли вивести активи у на суму близько 450 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Як зазначається, мова йде про рішення у справі від 21 червня 2016 року.

"Відповідно до нього були визнані припиненими зобов'язання групи позичальників (власників мережі магазинів одягу, взуття та аксесуарів преміум категорії) перед "Дельта Банком", а також було припинено застави та іпотеки, що забезпечували виконання зобов’язань за кредитними договорами", - йдеться у повідомленні Фонду.

З метою захисту своїх прав, банк подав апеляційну скаргу на рішення Залізничного районного суду Львова.

Незаконне рішення Залізничного районного суду Львова було скасовано, а групі позичальників в їх вимогах щодо припинення кредитних зобов’язань та договорів застави та іпотеки – відмовлено повністю, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, слухання справи у першій інстанції відбувалось без участі "Дельта Банку". Для того, щоб банк не дізнався про судовий процес та не зміг захистити свої інтереси було сфальсифіковано поштові документи.

Як відомо, Нацбанк 2 вересня за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію "Дельта Банку", який належить Миколі Лагуну.

2 березня НБУ визнав "Дельта Банк" неплатоспроможним.

Нагадаємо, 5 квітня НБУ визнав банк "Хрещатик" неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію.

Як відомо, 24,9379% акцій банку належить Київській міській державній адміністрації.

Опосередкованими власниками банку є Андрій Іванов з часткою 37,44% і Микола Солдатенко з часткою 24,2% акцій.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!