Світові банки і біржі готуються до переполоху через вибори в США

Вівторок, 8 листопада 2016, 17:17

Великі міжнародні банки, включаючи Morgan Stanley, JPMorgan Chase & Co і Goldman Sachs Group Inc готуються до можливого переполоху на фінансових ринках після виборів президента США.

Про це пише liga.net з посиланням на Reuters.

Наслідки президентських перегонів почнуть відчуватися до середи, 9 листопада, на торгах в Азії, оскільки ринки регіону першими відкриються після результатів виборів.

Орієнтований на Азію HSBC і японський Nomura Holdings Ltd, зокрема, збільшують персонал, в той час як інші банки підвищують маржинальні вимоги для торгівлі, щоб впоратися з можливим стрибком обсягу торгів або волатильності.

Підготовка банків напередодні виборів відображає отриманий досвід після несподіваного рішення Великобританії проголосувати за вихід з Європейського союзу в червні, коли індекс S & P 500 просів на 3,6% на наступний день після референдуму.

У США Morgan Stanley порекомендував співробітникам встановити стоп-наказ, автоматичний торговий механізм, який здійснює продаж позиції інвестора, як тільки вартість акції досягне заздалегідь обумовленого рівня, якщо результати виборів викличуть різке зростання торгових обсягів і волатильності.

Трейдери очікують, що вартість американських акцій може підвищуватися або знижуватися приблизно на 2% в середу, 8 листопада, на наступний день після виборів, грунтуючись на ціні опціонів на індекс S & P 500. У опціони на PowerShares QQQ Trust Russell 2000 ETF закладені аналогічні коливання до кінця тижні.

Деякі банки прогнозують більш різке зниження в разі перемоги кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа. Citigroup Inc очікує, що виграш мільярдера може спровокувати падіння індексу S & P 500 на 3-5% в результаті розпродажу.

Фондовий ринок США підвищився в понеділок, 7 листопада, оскільки інвестори вважають збільшеними шанси на перемогу Хілларі Клінтон після того, як ФБР оголосило, що не бачить приводу для кримінальної справи через використання нею приватного поштового сервера під час перебування держслужбовця.

Інвестори схильні розглядати Клінтон як більш передбачуваного кандидата. Позиція Трампа в питаннях зовнішньої політики, торгівлі та імміграції, навпаки, служить джерелом побоювань для ринків.

Nomura повідомила в доповіді в понеділок, 7 листопада, що вибори є головним "відомим невідомим" для ринків з часів світової фінансової кризи. Компанія прогнозує, що в разі перемоги Трампа азіатські акції впадуть більш ніж на 6%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua