Люблін і Львів хочуть з'єднати залізничним сполученням

Понеділок, 21 листопада 2016, 10:12

Керівництво Люблінського воєводства Польщі розглядає можливість налагодження залізничного сполучення між Любліном і Львовом через Хребенне.

Про це стало відомо за підсумками зустрічі маршалка Люблінського воєводства Славоміра Сосновскі з керівництвом Львівської області, яка відбулася на минулому тижні у Львові, повідомляє ЦТС.

Поляки хочуть модернізувати ділянку залізниці на ділянці Люблін-Замосць і бачать перспективу в продовженні цієї лінії до Львова.

"Варто було б налагодити краще комунікаційне і транспортне сполучення між Львівщиною та Люблінським воєводством. Зі свого боку, звертаємо увагу на залізничне сполучення. Ми, зокрема, маємо намір модернізувати колію на відрізку Люблін-Замосць. Також вважаємо, що варто було б реалізувати проект, який передбачатиме продовження цієї колії до Львова через Томашів і Хребенне", - заявив Славомір Сосновскі.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка пообіцяв озвучити цю ініціативу на виїзному засіданні транспортного комітету ВРУ та Комісії з питань інфраструктури Сейму Польщі, яке незабаром пройде у Львові.

Раніше повідомлялося, що ведеться робота над проектом по з'єднанню Закарпаття з Угорщиною залізничною колією європейського стандарту. Про це під час візиту до Ужгорода на минулому тижні повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua