Гройсман обіцяє, що в 2017 році з'явиться Державний дорожній фонд

Четвер, 6 жовтня 2016, 15:21

В Україні у 2017 році буде обов’язково створено Державний дорожній фонд, а також Фонд енергоефективності, що сприятимуть проведенню реформи децентралізації.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на зустрічі з представниками Асоціації міст України, повідомляє "Укрінформ".

"Наступного року ми створимо фонд Дорожнього будівництва і збільшуватимемо вдвічі масштаби цієї роботи. Буде створено Державний фонд енергоефективності", - сказав Гройсман.

За його словами, це дасть змогу на місцях отримати інструменти для впровадження агресивного та швидкого енергозбереження.

Нині, додав прем’єр-міністр, українці споживають колосальні ресурси.

"Більше, ніж будь-яка країна, із якою ми межуємо сьогодні. І я вже не говорю про країни ЄС, порівняно з якими ми в рази відстаємо, бо споживаємо у 2 - 4 рази більше, ніж ці країни", - сказав Гройсман.

Окрім цього, розповів прем’єр-міністр, протягом наступного року влада має намір зробити ще декілька надзвичайно важливих кроків.

Зокрема, збільшити на третину заробітну плату вчителям та лікарям, забезпечити громадян на місцях безкоштовними ліками, підтримати національну культуру та дипломатію.

"Ми збільшуємо фінансування на національну безпеку та оборону. Це те, що сьогодні є викликом для всієї держави. Але дуже важливо при цьому побудувати ефективну систему врядування, в результаті якої люди відчують позитивні зміни", - наголосив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що у 2017 рік дорожній фонд буде профінансований на 14 млрд грн.

Раніше ЕП описала найбільш поширені причини зростання вартості ремонтів доріг і термінів їх виконання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!