Суд арештував майно та гроші Бахматюка на суму 1,2 мільярда

Понеділок, 31 жовтня 2016, 20:26

Печерський районний суд Києва наклав арешт на рухоме й нерухоме майно Олега Бахматюка, а також на його грошові кошти, розміщені на поточних рахунках ПАТ "КБ Фінансова Ініціатива" та ПАТ "ВіЕйБі Банк".

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Мова йде про суму в розмірі 1,2 млрд грн за кредитною угодою ПАТ "ВіЕйБі Банк", у якій Бахматюк виступив фінансовим поручителем. В рамках зазначеного виконавчого провадження 28 жовтня також був арештований будинок, що належить  Бахматюку і розташований у смт. Козин Обухівського району Київської області загальною площею 1 049 кв. метрів", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, Печерський районний суд міста Києва ще 25 вересня 2015 року задовольнив позов Нацбанку та наклав арешт на гроші та майно, що належить Бахматюку.

Однак, тоді державна виконавча служба відмовилась відкривати провадження за цим рішенням суду, посилаючись на те, що в судовій ухвалі не було вказано адресу та ідентифікаційний номер боржника.

"Відмова виконавчої служби базувалась на формальних причинах та була незаконною, оскільки Верховний Суд України на той час вже надав роз’яснення з цього приводу, з якого слідує, що вказані виконавчою службою причини відмови можуть бути встановлені самим виконавцем", - пояснив директор юридичного департаменту НБУ Олег Заморський.

Тому Нацбанк знову звернувся до суду та оскаржив відмову державної виконавчої служби.

У жовтні 2016 року Печерський районний суд скаргу НБУ задовольнив і зобов’язав державну виконавчу службу відкрити виконавче провадження і накласти арешт на гроші та все майно Бахматюка. Що й було зроблено, повідомляє НБУ.

Як відомо, Бахматюк опосередковано володіє банками "ВіЕйБі Банк" та "КБ "Фінансова Ініціатива" через ТОВ "Інвест-Сервіс" та Quickcom Limited. 

Правління НБУ віднесло ПАТ "ВіЕйБі Банк" до категорії неплатоспроможних 20 листопада 2014 року, а ПАТ"КБ "Фінансова ініціатива" - 23 червня 2015 року.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!