"Укргазвидобування" оголосило найбільший в історії е-закупівель тендер

П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:55

ПАТ "Укргазвидобування" оголосило найбільший в історії е-закупівель тендер - 13 млрд грн - залучення 15 сторонніх бурових установок, які будуть бурити до 6 свердловин кожна. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова УГВ Олег Прохоренко.

"Тендер на залучення 15 сторонніх бурових верстатів на додаток до 65 старих верстатів, які працюють в "Укрбургазі". Тендер для кожного верстата буде проводитися по формулі 2+2+2, тобто для кожного верстата - замовлення на 2 свердловини з наступною опцією подовження ще 2+2, якщо нас влаштує якість і термін перших 2х. Це фактично програма робіт на 6 свердловин на 3 роки", - написав Прохоренко.

За його словами, це має зацікавити підрядників привозити в Україну нове якісне обладнання, яке не працювало тут ніколи.

"Сторонні підрядники не замінять, а додадуть до обсягу буріння нашого власного "Укрбургазу". Паралельно ми проводимо модернізацію власного бурового флоту. Середній вік наших верстатів - 23 роки і багато з них вже віджили своє, але продовжують працювати, тому що поки що нічим замінити", - пояснив голова компанії.

Також, за словами Прохоренка, залучення сторонніх бурових підрядників - це ще одна революція для "Укргазвидобування".

"Ніхто ніколи в УГВ такого не робив. Ми знову проторюємо новий шлях, адже хтось має це робити, хтось має робити реформи. І ми їх робимо", - підсумував він.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!