Росіяни відклали докапіталізацію БМ Банку

Четвер, 27 жовтня 2016, 17:20

Нацкомісія  27 жовтня в ході чергового засідання затвердила звіт БМ Банку про результати приватного розміщення акцій

Про це FinClub заявили в прес-службі НКЦПФР.

"Комісія зареєструвала "нульовий звіт" за результатами емісії акцій ПАТ "БМ Банк". У процесі приватного розміщення жоден акціонер не купив акції додаткової емісії, таким чином збільшення статутного капіталу банку не відбулося", - заявили в НКЦПФР.

Як повідомлялося раніше, санкції України щодо мажоритарія БМ Банку - Банку Москви (належить російському банку ВТБ) - закінчилися 29 вересня 2016 року. І указ президента про нові санкції, опублікований 17 жовтня, містить настільки м'які санкції до Банку Москви, що російський власник БМ Банку мав повне право взяти участь у додатковій емісії БМ Банку, яку сам же і затвердив в ході триденного зборів акціонерів 27-29 вересня.

Тоді мова йшла про докапіталізацію банку на 1,75 млрд грн - до ** млрд грн. Однак власник все ж вирішив не брати участі в додемісії і подав в НКЦПФР "нульовий звіт".

Це документ, що затверджується в разі, коли оголошена додаткова емісія не відбулася.

Відзначимо, що 19 жовтня стало відомо про ініціативу народних депутатів про введення проти РФ секторальних санкцій в банківській сфері.

Нагадаємо, раніше стало відомо,  що група "ВТБ" готова продати бізнес в Україні, але покупця поки так і не вдалося знайти.

БМ Банк оголосив про проведення позачергових зборів акціонерів на 3 листопада, на яких має намір схвалити приватне розміщення акцій на 1,75 млрд гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!