Рибалка назвав вимогу НБУ щодо його зміни нікчемною

Четвер, 27 жовтня 2016, 09:50

Депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голова комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергій Рибалка заявив, що вимога Національного банку щодо його зміни на посаді є нікчемною.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Заява Національного банку щодо зміни керівника та складу профільного комітету парламенту є нікчемною", - написав депутат.

"Автори заяви показали повне нерозуміння ролі Верховної Ради у парламентсько-президентській республіці, її законодавчих та контрольних функцій, а також завдань профільного парламентського комітету", - вважає Рибалка.

Він запевняє, що "за два роки Комітет з фінансової політики і банківської діяльності послідовно намагався налагодити конструктивну співпрацю із Національним банком".

"Усі законопроекти, які проходили через наш комітет, розглядалися вчасно. А коли було необхідно, ми засідали і вночі. Розглядаючи сотні поправок в авральному порядку", - пише нардеп.

Крім того Рибалка вважає, що такою заявою Національний банк вийшов за межі своїх повноважень.

Раніше Нацбанк звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з відкритим листом із пропозицією замінити голову Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності Сергія Рибалку "у зв’язку з непрофесійністю, політичною заангажованістю".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!