В Раді Європи прозвітувалися за кошти на підтримку України

Середа, 26 жовтня 2016, 19:48

Рада Європи і Європейський Союз в середу презентували в Києві середньострокові результати реалізації своїх проектів для країн Східного партнерства, зокрема в Україні.

Про це "Європейській правді" повідомили у прес-службі Ради Європи.

"Рамкова програма співробітництва – це ключовий механізм спільної діяльності Ради Європи та Європейського Союзу задля підтримки впровадження внутрішніх реформ у країнах Східного партнерства та гармонізації національного законодавства і практик у відповідності до Європейських стандартів у сфері дотримання прав людини, верховенства права і демократії", - зазначила Верена Тейлор, директор Офісу Генерального директорату програм Ради Європи

Відповідно до Рамкової програми співробітництва у 2015-2017 роках в Україні реалізуються п’ять тематичних проектів, спрямовані на зміцнення стандартів з прав людини, сприяння в реалізації пенітенціарної реформи, запобігання та боротьбу з корупцією і підтримку вільних та чесних виборів.

Сукупний бюджет цих проектів складає 3.9 млн. євро. Фінансування проектів здійснюється спільно Європейським Союзом і Радою Європи, а практичну реалізацію забезпечує Рада Європи.

Окрім тематичних проектів, Україна також бере участь у 14 регіональних ініціативах, що охоплюють всі країни Східного партнерства. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!