Нефьодов розповів, як із бізнесу потрапив у політику

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:57

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов розповів, як із бізнесу потрапив у політику.

Про це він розповів у програмі "Нова кров" на телеканалі ZIK.

"Я точно не є ні людиною Айвараса, ні людиною Яценюка, ні чиєюсь іншою людиною. Я прийшов у Кабінет Міністрів працювати за власним бажанням", – каже Нефьодов.

Гостре бажання змінити країну, розповідає Нефьодов, у нього з’явилось у два роки тому, влітку 2014.

"Я не можу воювати, у мене немає навичок солдата. Але я вирішив, що те, що я можу зробити, – це прийти і спробувати допомогти своїй країні", – пригадує заступник міністра.

"Я спілкувався із компанією "Pedersen & Partners", яка в той час займалася підбором кадрового резерву для Кабінету Міністрів, і надіслав їм своє резюме. В мене було декілька зустрічей з Пивоварським, декілька зустрічей з Айваресом, і, власне, Айварес запропонував мені приєднатися до команди", – додає Нефьодов.

 На запитання, чому Айварас Абромавичус, "виявився непотрібним", Нефьодов відповів, що політична кар’єра є недовговічною, й натякнув, що теж не має наміру залишатись на посаді більше року.

Нагадаємо, Нефьодов був призначений на посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі 18 лютого 2015 року.

На посаді заступника міністра Нефьодов займається просуванням системи Prozorro, управлінням київським офісом ICON PE, управлінням інвестиційним портфелем в Україні, Росії і Європі, організацією операційної підтримки портфельних компаній. Також він відповідав за побудову і підтримку планів інвестицій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!