Уряд звільнив заступника Кубіва Юлію Клименко

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 12:25

Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра економічного розвитку і торгівлі - керівника апарату Юлію Клименко.

Згідно з розпорядженням №761 від 19 жовтня (при цьому зазначено, що документ в редакції від 21 жовтня), Клименко звільнена за власним бажанням.

 

Як повідомлялося, в липні Клименко заявляла, що йде у відставку.

"Мій останній робочий день в міністерстві - 7 липня 2016 року. Я прийшла в уряд на запрошення міністра і відразу визначила для себе держслужбу як волонтерський проект на 12 місяців. Минуло 14, тому мій час тут закінчився, буду повертатися в приватний сектор і громадську роботу", - заявила Клименко.

Вона зазначила, що подала заяву про відставку відразу після того, як з міністерства пішов Абромавичус, але залишилася "завершити справи", щоб не допустити "зупинки важливих реформ".

Нагадаємо, Клименко була призначена заступником міністра економіки 8 квітня 2015 року.

У відомстві тоді ще Айвараса Абромавичуса вона відповідала за дерегуляцію, розвиток малого і середнього бізнесу, а також реформу адмінпослуг.

Як відомо, 3 лютого міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про своє звільнення з посади міністра економічного розвитку та торгівлі.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!