НБУ за 3 мільйони судитиметься за репутацію

Четвер, 20 жовтня 2016, 18:42

Національний банк України 23 вересня за результатами тендеру уклав низку угод з ТОВ "Астапов і партнери" на послуги щодо представлення та захисту інтересів НБУ у судах різних інстанцій на загальну суму 3 млн грн.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Як зазначається, з цієї суми половина виділена на представництво НБУ по судам, предметом яких є питання банківського нагляду та питання фінансового моніторингу. Ще по 0,75 млн грн. виділено на суди по трудовим спорам і у справах про захист гідності, честі та ділової репутації. Конкретні справи у конкурсній документації не вказані.

ТОВ "Астапов і партнери" виграло тендер, запропонувавши свої послуги по 750 грн за годину роботи свого спеціаліста.

На тендер подавали заявки десять фірм, однак сім з них були відхилені.

У тому числі була відхилена і заявка ТОВ "Простір юридичний та податковий консалтинг", яка пропонувала послуги по 420 грн./год без ПДВ.

Фірму Олександра Койнова відхилили через те, що вона не задовольнила кваліфікаційному критерію НБУ: "Послуги мають надаватися учасниками, які входять до списку перших тридцяти учасників ТОП-50 провідних юридичних фірм України у 2015 році за версією видання "Юридична практика".

Заступник голови Комітету з конкурсних торгів НБУ, директор Департаменту фінансового контролінгу Олег Стринжа у спеціальному роз’ясненні для учасників тендеру повідомляв, що "за професійним судженням службовців Нацбанку України саме цей рейтинг є найбільш ґрунтовний в Україні (що базується на поглибленому вивченні діяльності юридичних компаній)".

У цьому рейтингу на п’ятому місці знаходиться компанія "AstapovLawyers", чиїм управляючим партнером вказаний відомий юрист Андрій Астапов.

ТОВ "Астапов і партнери" записане на кіпрську компанію "Скід роу пропертіз енд інвестментс лтд", чиїм бенефіціаром вказаний фізособа-підприємець Артем Кузьменко з міста Славутич Київської області.

На нього також записана фірма ТОВ "УМТ+", яка з 2014 року виграла тендери на поставку медичної техніки до лікарень по всій Україні на 68,40 млн грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!