Російська компанія програла суд "Антонову" на 2,9 мільйона

Четвер, 20 жовтня 2016, 15:46

Одинадцятий арбітражний апеляційний суд (Самара) залишив без задоволення скаргу компанії "Авіакор" - (входить в холдинг "Російські машини") на рішення суду про стягнення на користь українського ДП "Антонов" винагороди (роялті) в розмірі 2,9 млн дол за використання товарного знака при виробництві і реалізації літаків.

Про це йдеться у відповідному рішенні суду, передає "Інтерфакс-Україна".

"Залишити без зміни рішення (суду першої інстанції - ред.), а апеляційну скаргу - без задоволення", - йдеться в документі.

При цьому, прес-секретар "Російських машин" Катерина Панкова повідомила, що "Авіакор" як і раніше вважає рішення про виплату роялті на користь українського ДП "Антонов" неправомірною і продовжить відстоювати свою позицію.

Найближчим часом компанія має намір оскаржити прийняті судові акти в касаційному порядку.

Нагадаємо, що в апеляційній скарзі, поданій в серпні, "Авіакор" вимагав скасувати рішення Арбітражного суду Самарської області про виплату 2,9 млн дол роялті на користь "Антонова".

Крім цього, "Авіакор" вимагав повністю задовольнити зустрічний позов до "Антонову" про виплату більш 170 млн рублів  для покриття збитків, що виникли в ході реалізації проекту з випуску та продажу Ан-140 в Росії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!