Глава Фонду держмайна назвав нову стартову ціну продажу ОПЗ

Середа, 19 жовтня 2016, 11:17

Фонд державного майна пропонує уряду на засіданні в середу схвалити умови повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) і стартову ціну цього пакету на рівні 5,16 млрд грн (201,07 млн дол за поточним офіційним курсом НБУ).

Про це повідомив глава ФДМ Ігор Білоус пише "Інтерфакс-Україна".

"Ви сьогодні почуєте нову ціну на рівні 5,16 млрд грн. Але давайте не забігати наперед, давайте її приймемо, а потім будемо коментувати", - сказав Білоус перед засіданням Кабміну.

Він зазначив, що поки всі інтересанти - це іноземні компанії.

За словами голови Фонду, найбільш гострі питання від потенційних учасників конкурсу - це питання поставки газу і збереження несприятливої кон'юнктури на ринку аміаку і карбаміду - основної продукції, що випускається ОПЗ.

Як відомо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман розраховує на продаж державного пакета акцій (99,567%) найбільшого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу до 2017 року.

Раніше голова ФДМУ Ігор Білоус заявив, що стартова ціна "Одеського припортового заводу" не повинна перевищувати 150 млн доларів.

Як відомо, загальна сума боргів ОПЗ становить близько 285 млн доларів.

З цієї суми 251 млн доларів - борг перед Group DF Дмитра Фірташа разом з нарахуваннями.

Ще 840 млн гривень (32 млн дол) - це поточна заборгованість перед НАК "Нафтогаз України", ПАТ "Укртрансгаз", АБ "Укргазбанк" та іншими.

У серпні Білоус казав, що оцінює ринкову вартість ОПЗ в 400-450 млн доларів.

Нагадаємо, конкурс з продажу ОПЗ (Одеського припортового заводу) не відбувся через відсутність заявок.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!