Bank of America збільшив квартальний прибуток

Понеділок, 17 жовтня 2016, 19:03

Чистий прибуток Bank of America Corp збільшився на 6,6% до 4,45 млрд доларів в третьому кварталі з 4,18 млрд доларів роком раніше.

Про це пише Рейтер.

Прибуток на акцію зріс до 41 цента з 38 центів за аналогічний період 2015 року.

Аналітики в середньому прогнозували прибуток в 34 цента на акцію, згідно з даними Thomson Reuters I/B/E/S. Поки не ясно, чи можна порівнювати озвучені банком цифри з консенсус-прогнозом.

Виручка від операцій в сфері торгівлі активами з фіксованим доходом, валютами і сировинними товарами підскочила на 32% в річному вираженні на тлі спровокованої Brexit волатильності і змін очікувань учасників ринку щодо грошово-кредитної політики центробанків в США, Європі і Японії.

Безпроцентні витрати скоротилися на 3,3% до 13,48 млрд доларів. BofA, як і інші великі банки, урізує витрати з метою компенсації зниження доходів від кредитування після багатьох років низьких процентних ставок.

У липні глава BofA Брайан Моніхан оголосив про намір скоротити щорічні витрати банку ще на 5 млрд доларів до 2018 року, в результаті чого їх загальний обсяг складе 53 млрд доларів у порівнянні з 58 млрд доларів в 2015 році.

BofA, акції якого подорожчали на 1,6% до 16,25 долара в ході позабіржових торгів, повідомив, що виручка за вирахуванням процентних витрат за звітний період збільшилася на 3% до 21,64 млрд доларів.

Чистий процентний дохід банку зріс на 3% до 10,20 млрд доларів, продемонструвавши зростання вперше за останні три квартали.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!