Держаудитслужба розпочала перевірку Пенсійного фонду

Понеділок, 17 жовтня 2016, 16:03

Державна аудиторська служба та її територіальні органи на початку жовтня розпочали ревізії у 18-ти відділеннях Пенсійного фонду, що розташовані у 15 областях.

Про це повідомляє прес-служба Держаудитслужби.

Як наголошується, під час контрольних заходів досліджуються питання використання бюджетних коштів, передбачених для дотацій на виплату пенсій, надбавок і підвищень до пенсій та покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду для виплати пенсій за 2014-2016 роки.

"Державні аудитори досліджують факти можливих порушень за інформацією, яку надало Міністерство фінансів за результатами здійснення верифікації", - йдеться у повідомленні.

"Наразі опрацьовано 20,5 тисяч записів, наданих Мінфіном з виплати пенсій, з яких перевірено інформацію щодо 1,925 тисяч осіб. Із загальної кількості перевірених осіб працівники Держаудитслужби підтвердили інформацію Мінфіну про наявні порушення під час виплати пенсій лише щодо 5 осіб (0,26 % від перевірених)", - повідомляє прес-служба.

"Крім того, під час ревізій встановлено, що органи Пенсійного фонду самостійно опрацювали інформацію, надану Мінфіном, за результатами чого було своєчасно припинено виплату пенсії наступного місяця за місяцем смерті щодо 988 осіб. Також Пенсійний фонд припинив виплату пенсії і забезпечив часткове повернення суми зайво сплаченої пенсії 14 особам", - йдеться у повідомленні.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав Пенсійний фонд "дірою" розміром у 150 мільярдів гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!