В Україні запустили онлайн-реєстрацію земельних ділянок

Четвер, 13 жовтня 2016, 13:01

12 жовтня в Україні запроваджено нову електронну послугу з он-лайн  реєстрації земельної ділянки.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

До кінця року електронна послуга буде доступна у пілотному режимі для Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні.

Згідно з повідомленням, щорічно українці реєструють понад 500 тисяч земельних ділянок.

"Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб. Сьогодні реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цієї послуги дає можливість виключи перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки", - повідомляє прес-служба.

Відтепер подати документи на реєстрацію земельної ділянки можна в он-лайн режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин.

"Також за рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення заощадять час та унеможливлять будь-які корупційні ризики", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше було запроваджено надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права земельної ділянки  он-лайн.

До кінця 2016 року планується запровадити ще три електронні послуги у земельній сфері.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!