Гройсман порахував, що на субсидії вистачить 4-6% держбюджету

Понеділок, 10 жовтня 2016, 12:05

На забезпечення державною соціальною підтримкою громадян України, які дійсно її потребують, піде лише 4-6% від бюджету країни.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

"Сьогодні багаті платитимуть за себе самі, а кожен українець, який потребує допомоги, - отримає її адресно через систему субсидій (і для цього достатньо лише 4-6% від бюджету країни). При цьому ми ліквідовуємо нарешті газові схеми, які працювали роками", - зазначив Гройсман.

За його словами, що занижена ціна на газ коштувала Україні занадто дорого. Держава з податків покривала різницю в ціні як за бідних, так і за багатих, до того ж значні кошти вимивалися з бюджету через спекуляцію на різних цінах і завищених нормах споживання.

"Це колосальна сума, яка до 2015 року сягала 28% розміру державного бюджету", - підкреслив він.

Тепер же, за його словами, заощаджені кошти влада спрямовує на відродження обороноспроможності, розвиток інфраструктури, поступове підвищення соціальних стандартів.

Прем'єр-міністр також наголосив, що наведені цифри наочно засвідчують, "наскільки безпідставними є спекуляції деяких політиканів, що нібито коштів для виплати субсидій може забракнути".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!