Насалик пояснив, для чого потрібна закупівля додаткових обсягів газу

П'ятниця, 9 вересня 2016, 15:17

Додаткові обсяги газу, які за рішенням уряду будуть закуплені для проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, можуть бути спрямовані на газомазутні блоки енергогенеруючих компаній у випадку, якщо Україна зіткнеться з дефіцитом вугілля в цей період.

Про це в ході Години запитань до уряду сказав міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає УНІАН.

"У нас є температурні режими. Якщо вони були минулого року лояльними, то ми припускаємо, що в нинішньому році буде зниження температури, і ми повинні бути готові", - сказав Насалик.

"При цьому ми не знаємо, як буде поставлятися антрацитова група вугілля із зони АТО, і припускаємо, що якщо цього вугілля не буде, то запуск газомазутних блоків зможе компенсувати антрацитове вугілля. Їх потужність - близько 1,2 - 1,4 мільярда кубів газу. Ось вони і закладені в стратегічні запаси", - заявив міністр.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів доручив розробити та затвердити графік закачування природного газу в українські підземні сховища, згідно з яким запаси на 1 листопада 2016 року мають скласти 17 млрд кубометрів. Раніше приблизні запаси газу оцінювалися в 14,5 млрд кубометрів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!